FIBERSILK METALLIC INOX, FIBERLOGY, 1,75MM, 0,85KG

Kód: 322
599 Kč / ks 495 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

TISKOVÁ STRUNA, FIBERLOGY, FIBERSILK METALLIC

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Vlákno FIBERSILK METALLIC je vysoce kvalitní produkt kombinující jedinečný vzhled, vysokou odolnost a snadný tisk. FIBERSILK METALLIC nabízí jedinečnou eleganci vytvořených výtisků.       

Vyznačují se hedvábným kovovým leskem, který přináší všechny nejmenší detaily 3D modelu se všemi jeho ohyby a křivkami. Jeho estetická hodnota je dále umocněna bohatou paletou dostupných barev.

Fiberlogy přišel se širokým výběrem zářivých barev pro každého uživatele, aby našel něco, co jim vyhovuje. Kovová úprava usnadňuje skrytí hranic mezi vrstvami, čímž je celý tisk jednotnější a výraznější.

Kromě vizuální výhody oproti tradičním PLA je FIBERSILK METALLIC také odolnější. Díky vysoké adhezi vrstev může brát těžká zatížení bez praskání a poté se vrací do svého původního tvaru. Vlákno je snadné a bezpečné pro tisk. Pro dosažení nejlepších efektů FIBERSILK METALLIC doporučujeme nastavit vysoký průtok během tisku a snížit rychlost tisku.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: FIBERSILK METALLIC
Hmotnost: 0.85 kg
PRŮMĚR STRUNY: 1,75mm
HMOTNOST: 0,85 kg
VLASTNOSTI: METALICKÁ
Barva: INOX
MATERIÁL: FIBERSILK METALLIC
ZNAČKY: FIBERLOGY
HMOTNOST: 0,85kg
PRACOVNÍ TEPLOTA: 210°C - 230°C
TEPLOTA PODLOŽKY: 50 - 70°C
TLOUŠŤKA STRUNY: 1,75mm
TOLERANCE / PRŮMĚR: +/- 0,01mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

logo2_small

Fiberlogy byla založena v Polsku a zde působí. Jsme hrdí na to, že jsme součástí mezinárodní technologické revoluce. Moderní výrobní linka a znalosti našich technologů nám umožňují nabízet vlákna jedinečných vlastností a parametrů pro tiskárny FFF / FDM.

Máme dlouholeté zkušenosti se zpracováním plastů a vytlačováním profilů. Naše odhodlání testovat nové materiály a nové výrobní možnosti nám umožňuje dosáhnout úžasných výsledků. Našim zákazníkům poskytujeme vlákna jedinečných vlastností. Naše materiály mají vynikající vlastnosti a parametry - tolerance průměru +/- 0,02 mm a oválná tolerance + 0,01 mm.