PRUŽNÁ SPOJKA PRO 3D TISKÁRNY

Kód: 630
363 Kč –13 %
PRUŽNÁ SPOJKA RUTHEX
363 Kč –13 % 317 Kč / ks 262 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

PRUŽNÁ SPOJKA 5 X 8 MM, S VYROVNÁVACÍ KULIČKOU / FLEXIBILNÍ VZPĚRA / VLNITÁ SPOJKA / PROTISKLUZOVÉ UPÍNACÍ ŠROUBENÍ POUŽITELNÉ NAPŘ. PRO 3D TISKÁRNY ANYCUBIC i3 MEGA, CREALITY ENDER 3, CREALITY CR-10, ARTILLERY SIDEWINDER X1

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pružné spojky Ruthex pro 3D tiskárny

jsou speciálně vyráběné pro 3D tiskárny. Rozměr 5mm x 8mm značí průměr hřídele od motoru 5mm a průměr závitové tyče osy Z 8mm. Protiskluzové spojky Ruthex lze použít například u 3D tiskáren Anycubic i3 Mega, Ender 3, Anet A8 / A6, Artillery Sidewinder-X1 a mnoha  dalších. Vyrovnávací kuličky zajišťují, že osa Z 3D tiskárny nebude přenášet vibrace do tiskové hlavy a eliminuje nedokonalosti při vyosení závitové tyče. Pro lepší pochopení doporučujeme shlédnout video v odkazu níže:

odkaz na You tube: Upgrade tiskárny Anycubic i3 Mega pomocí protiskluzové spojky Ruthex

Výsledkem je jemnější vzhled vrstev, méně viditelné vrstvy. Když máte problém s tiskem ostrých uhlů, například rohy u kalibrační kostky, vrstvy v rohu nedrží a odlepuji se, protiskluzová spojka Ruthex je to pravé řešení. 

"tiskové vrstvy nedrží,

ostré uhly jsou těžko

tisknutelné, řešením je

3D protiskluzová spojka Ruthex"

  • Upínání do 3D tiskárny: hřídele motoru a závitové tyče  jsou upevněny pomocí stahovací svorky s šestihranným šroubem. Výhodou je, že hřídel je dokonale vycentrovaná, což zabraňuje vyosení osy Z. Kromě toho lze přenášet více točivého momentu, aniž by hřídel sklouzl ve spojce.
  • Materiál a metoda výroby: při výrobě se používá pouze vysoce kvalitní hliník, který se dál obrábí CNC frézováním . Zahrnuje 2x imbusové šrouby M3, které jsou potřebné pro upínací zámek.
  • Obsah balení: protiskluzová spojka Ruthex do 3D tiskárny se skládá ze spojky a jedné zarovnávací kuličky. To vše uložené ve vysoce kvalitním plastovém pouzdru, které chrání spojky během přepravy.

Doplňkové parametry

Kategorie: PŘÍSLUŠENSTVÍ
ZNAČKA: RUTHEX
VELIKOST : 5x8MM
ZNAČKA: RUTHEX
Položka byla vyprodána…

Upgrade tiskárny Anycubic i3 Mega pomocí protiskluzové spojky Ruthex

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.