FIBERWOOD - CARMINE, FIBERLOGY, 1,75MM, 0,75KG

Kód: 85
1 028,50 Kč –5 %
fiberwood carmine
1 028,50 Kč –5 % 972,80 Kč / ks 804 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

TISKOVÁ STRUNA, FIBERLOGY, FIBERWOOD

Detailní informace

Detailní popis produktu

S tímto materiálem se budete cítit jako opravdový umělec a navíc je velice jednoduše tisknutelný. Je vyroben na bázi PLA s plnidlem, kterým zde je dřevěný prášek. Při tisku tento filament krásně voní a při správném nastavení tiskárny výtisky vypadají jako ze skutečného dřeva, navíc post-procesingem můžete dát Vaší představivosti další prostor. Výsledné díly mohou být obrobeny broušením, lakováním a mořením, což vám dává ještě více příležitostí k použití tohoto vlákna. Vzhled tisku umožňuje jeho použití v uměleckých a modelářských studiích.

Dodatečné informace:

• pro zvýšení přilnavosti není nutné zahřívání podložky.
• Chcete-li se vyhnout situaci, kdy se tryska ucpává dřevěnými částicemi, doporučujeme vyčistit extruder po každém tisku FiberWood pomocí jakéhokoli typu vlákna PLA.
• doporučená min. průměr trysky - 0,5 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: TISKOVÉ STRUNY
Záruka: 2 roky
PRŮMĚR STRUNY: 1,75mm
HMOTNOST: 0,75 kg
VLASTNOSTI: DŘEVO
Barva: KARMÍNOVÁ
MATERIÁL: FIBERWOOD
ZNAČKY: FIBERLOGY
HMOTNOST: 0,75KG
PRACOVNÍ TEPLOTA: 200°C - 220°C
TEPLOTA PODLOŽKY: 0°C - 70°C
TLOUŠŤKA STRUNY: 1,75mm
TOLERANCE / PRŮMĚR: +/- 0,02mm

TEST FILAMENTU FIBERWOOD FIBERLOGY

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

logo2_small

Fiberlogy byla založena v Polsku a zde působí. Jsme hrdí na to, že jsme součástí mezinárodní technologické revoluce. Moderní výrobní linka a znalosti našich technologů nám umožňují nabízet vlákna jedinečných vlastností a parametrů pro tiskárny FFF / FDM.

Máme dlouholeté zkušenosti se zpracováním plastů a vytlačováním profilů. Naše odhodlání testovat nové materiály a nové výrobní možnosti nám umožňuje dosáhnout úžasných výsledků. Našim zákazníkům poskytujeme vlákna jedinečných vlastností. Naše materiály mají vynikající vlastnosti a parametry - tolerance průměru +/- 0,02 mm a oválná tolerance + 0,01 mm.